Mikulášský víkend

 

Mikulášský víkend je určen pro všechny obyvatelé obce Březina, Olšina                                                 není nutné být členem TJ Stonožka

Sobota 10.12.22 – předvánoční vycházka – vlakem ze Březiny v 11:39 do Bakova. Dále po červené na Novou Ves, Klokočku, Maníkovice, Ptýrov až do Mnichova  Hradiště. Zakončení v restauraci u Kvapilů.  Karel Horáček          

Neděle 11.12.22 – vezměte své děti nebo svá vnoučata na vánoční tvoření – Akci zahájíme ve 14:00 hod na Obecním úřadě ve Březině, zde se společně pustíme do výroby jednoduchých vánočních ozdob a přání. Pro naše nejmenší bude připraven malý hrací koutek. V 16:00 hod dílničku ukončíme a děti se vydají hledat Mikulášskou nadílku (v areálu OÚ). Nadílku dostane každé zúčastněné dítě. Kateřina Horáčková a tým TJ.

Srdečně vás všechny zveme užít si společně předvánoční pohodu.

       Více info ke stažení zde: mikuláš vejšlap 2022      mikulášská 2022

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.