Májová vycházka – Brána do Českého ráje

Májová   ke stažení

                     Sejdeme se v sobotu 4.5.2024 na vlakovém nádraží ve Březině. Zde počkáme na vlak z Mn. Hradiště, který má příjezd v 10:13 hod. (odjezd z MH 10:08 hod.).
Vydáme se přes Olšinu po neznačené stezce ke Dnebohu, kolem studánky pod Kavčinou a stále po neznačené po úbočí Kavčiny do Dnebohu. Zde bude možné navštívit vyhlídkovou věž. Pak budeme pokračovat po modré turistické značce na Zásadku, dále po červené až pod Valečov (možnost občerstvení). Odtud půjdeme po červeně značené cyklostezce. Za Dobrou Vodou odbočíme vpravo (opět po neznačené cestě) přes vrch Horka na lávku Brána do Českého ráje. Vycházku zakončíme v Mnichově Hradišti. Délka trasy je cca 11 km.
Odjezdy vlaků z Mn. Hradiště: 16:08, 18:14

Vycházku připravila a na všechny se těší:

Jana Flanderková, tel. 737 611 074

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.