Co se chystá? Mikulášský víkend.

V našem kalendáři pro tento rok už nám zbývá uskutečnit poslední akci 2022. Tou bývá zpravidla Předvánoční vejšlap ro dospělé se zakončením na Mikulášské besídce pro děti. Letos jsme pojali tuto akci netradičně. Abychom se mohli všichni zúčastnit všeho dění, rozdělili jsme ji do dvou dnů. V sobotu 10.12. si můžeme všichni vyrazit na Předvánoční vejšlap a v neděli na odpolední tvořeníčko a nadílku pro děti.                                           Podrobnosti zveřejníme včas. Sledujte nás.                                                                Zdenka Horáčková

EPSON MFP image

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace, Ostatní akce, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.