Zájezd na Vysočinu – Telč

ke stažení   Informace + přihláška                 

12. – 15.9.2019

Krahulčí, Mrákotín, Štamberk, Hostětice, Mrzatec, Rafanda. To jsou namátkou vybrané názvy vesniček, hospůdek a rybníků v oblasti kde se budeme v polovině září pohybovat. Vrcholným zážitkem pro všechny bude Telč. Historické jádro Telče je cennou městskou památkovou rezervací a je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.,

Výchozí místo našich výletů bude z Letoviska Dobrá voda, které vzniklo z původních malých lázní, které zde byly uvedeny do provozu počátkem 17.století. Letovisko je umístěno v malebném údolí u rybníku blízko nejvyšší hory Českomoravské vrchoviny Javořice.

Bydlet budeme ve 2 – 4 lůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sprchovým koutem, toaletou a lednicí, televizí a WiFi.

Stravování je zajištěno formou polopenze (snídaně+večeře)

Cena

Zvýhodněná pro člena TJ Stonožka – 1.590 , Ostatní – 1.790 Kč

V ceně je započítáno ubytování s polopenzí, parkování v uzavřeném areálu a nabídky navrhovaných tras pro cyklisty i pěší turisty. Dále je v ceně započítána předpokládaná spotřeba elektrické energie, která bude na konci pobytu vyúčtována. Případný přebytek vám bude vrácen.

z největších

Doprava vlastními auty, nejkratší trasa vede přes Nymburk, Kolín, Čáslav a Havlíčkův Brod, Jihlavu, Třešť a Telč (cca 189km ).

Důležité !!

Cena byla kalkulována při plném obsazení celého pronajatého areálu (min.30 lůžek)

Pokud pojede o 1- 5 lidí méně, vyhrazujeme si konečnou cenu upravit spolu s vyúčtováním spotřeby elektřiny.

V případě, že obsadíme méně jak 25 lůžek by se cena již zvedla nepříjemně a zájezd by byl zrušen.

Pro úspěšnou realizaci zájezdu, tedy doporučujeme nabídku zájezdu šířit mezi svými přáteli abychom celý areál využili a včas se přihlásit.

Záloha ve výši 800 Kč spolu s přihláškou je potřeba složit nejpozději do do 25.4.2019 u Zdenky Horáčkové, Březina 86 (pod mostem) (tel.+420734762796), doplatek ceny zájezdu do 29.7. 2019. Můžete však uhradit plnou cenu již při skládání zálohy.

V přihlášce uveďte jestli můžete nabídnout ve svém autě volné místo k k obsazení někoho kdo nemá možnost vlastní dopravy.

Na základě vašich přihlášek obdržíte včas podrobnější informace.

Těší se na vás TJ Stonožka Březina a Karel a Zdenka Horáčkovi

721 629 946 a 734 762 796

 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika, Ostatní akce, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.