Výroční členská schůze

Na základě rozhodnutí Výkonného výboru TJ Stonožka Březina z.s. svoláváme Výroční členskou schůzi, která se bude konat 8.2.2019salonku restaurace Pod Hrady na Olšině od 18 hodin. Tato výroční schůze je pro vás důležitá, bude zároveň schůzí volební.  

Výroční členská schůze je setkáním nás všech. Pokud se nám nepodařilo setkat se na některé z akcí, bude v pátek osmého příležitost se společně pobavit. Tak dorazte, těšíme se na vás.

Na tomto setkání bude opět možnost uhradit členský příspěvek pro letošní rok, výroční schůze je i vhodná příležitost pro ty, kteří mají zájem o přihlášení do naší TJ. Přihlášky budou na místě k dispozici.

Těšíme se na Vás                                                                            za VV TJ Stonožka Březina z.s.                                                                                                                                                                                                                        předsedkyně Zdenka Horáčková

 

POZVÁNKA

na Výroční členskou schůzi TJ Stonožka Březina,která se koná v pátek 8.2.2019

od 18 hodin v salonku restaurace Pod Hrady na Olšině

Program:

 1. Zahájení, pověření zápisem

 2. Seznámení s jednacím řádem a schválení

 3. Volba návrhové komise

 4. Volba volební komise

 5. Zpráva o činnosti

 6. Zpráva pokladní

 7. Zpráva revizní

 8. Diskuse

 9. Večeře

 10. Provedení a vyhodnocení voleb VV a revizní komise

 11. Usnesení a závěr

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.