Jarní vycházka 23.3 2019 Z Malé Skály do Turnova (čokoládový festival)

Po zimním odpočinku si Vás dovoluji pozvat na první letošní krátkou zahřívací vycházku. Vlak nám ráno odjíždí v 8.14 ze Březiny (8.08 z MH) v Turnově přestoupíme na vlak směr Malá Skála, který odjíždí v 8.42.

Z Malé Skály se vydáme po červené značce (Zlatá stezka Českého ráje), až na Pánovo pole, zde se napojíme na žlutou značku (NS Besedickými skalami), až na vyhlídku Českých bratří, kde přejdeme na modrou značku, po ní dojdeme na parkoviště Michovka, kde se napojíme na žlutou značku, až k rozcestí Betlémský mlýn, poté na zelenou značku, která nás dovede přes Zrcadlovou Kozu až do Turnova. Trasa má mírné převýšení, pro zahřátí. Délka vycházky cca 11km.

Z Malé Skály do Turnova vede více turistických cest, je na každém z vás si upravit trasu, dle svých sil a možností.

Nabídka jedinečného zážitku v Turnově. Od pátku 22.3 do neděle 24.3 v Kulturním centru na Markově náměstí 311 se koná ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL.

Takže, pro milovníky čokolády jedinečná příležitost si zamlsat a odměnit se po výletě. Cena vstupného je 60Kč.

Vlak z Turnova zpět do Březiny nám odjíždí v 15.30, 17.23, 19.27

Za TJ Stonožka Březina, trasu připravila a na všechny se těší

Nováková Jana, tel: 605 478 716

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.