Otevřená loděnice 2023 – ZRUŠENO

S lítostí oznamujeme, že letošní Otevřená loděnice se nekoná. Ačkoliv byla zajištěna spolupráce a podpora od ČUS Tip Sport – Sportuj s námi, ačkoliv byla zajištěna podpora a spolupráce s Decathlonem, ačkoliv byla zajištěno materiálové zázemí („kadibudky“, elektrocentrála, catering do stánku atd.) realizace akce ztroskotala na nedostatku ochotných pomocných rukou. Na naši opakovanou výzvu se přihlásilo pouze 8 dobrovolníků (4 ženy a 4 muži). Takový počet opravdu na tak náročnou a rozsáhlou akci ( stěhování lavic a stolů, stavění velkého stanu atd. a především na sportovní stanoviště a na doprovodný „personál“ do lodí opravdu nestačí.

 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.