Druhý společný cyklovýlet

sobota 1.července 2023

Druhý společný cyklovýlet – ke stažení

Sraz cyklistů u vývěsky TJ ve Březině v 10:00 hodin. Odtud se vydáme na cestu po trase směr Doubrava – Ploukonice – Mokrý – Přepeře – Mašov Pelešany – Sedmihorky – Doubravice – Zavadilka (možnost občerstvení) – Štěpánovice – Blatec – Roudný – Volavec – Kvítkovice – Sekerkovy Loučky – Podchloumek – dále podél Stébenky do Turnova a do Tázlerovy ulice a dále až k Měšťanskému pivovaru (možnost občerstvení). Návrat z Turnova přes Nudvojovice – Přepeře – Příšovice – okolo Písečáků do Ploukonic, Doubravy a Březiny.

Mírně zvlněná trasa je dlouhá cca 50km s různými povrchy.

Pro TJ Stonožka Březina připravil a těší se na vaši účast Karel Horáček st.

tel. 721 629 946

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.