Aktualizace nouzového stavu

Ahoj, mám před sebou otevřený náš Informační kalendář. Poslední společnou akcí dle něj byla přednáška Václava Holase  o Slovinské vysokohorské stezce a to 28.února 2020. Další přednáška měla být v pátek 13.března, ale už bohužel nemohla být uskutečněna.

O cestování po Arménii nám tedy budou vyprávět Aleš Mužák s Pavlínou Kvapilovou někdy na podzim. A těšit se můžeme na další dvě zajímavé přednášky, které jsou rozjednány a přislíbeny.

Jarní vycházka, která měla být 21.března proběhne nejspíše až příští jaro:), Velikonoční pochod, se nekonal poprvé za 47 let a mohla bych pokračovat dál… Velké akce jako Otevřená loděnice a Svatovavřinecká pouť jsou rozpracovány, ale práce na nich jsou zatím pozastaveny.

Věřím, že se nám alespoň některé plány vydaří. Prozatím se můžete přihlašovat na zářijový prodloužený víkend Roudnické Zálabí. Stačí podat přihlášku bez skládání zálohy.            K jejímu zaplacení vás vyzveme jakmile bude situace jasnější a stabilizovanější. Přihlášku již podalo více jak 20 lidí, ale míst máme zajištěných dostatečně.

Buďte na sebe opatrní, pečujte o své zdraví, dodržujte pravidla nouzového stavu, ale určitě nezanevřete na vycházky do přírody a vyjížďky na kole po cyklostezkách. Venku je na jaře tak krásně!! A až se někde potkáme, ze vzdálenosti 2m se spolu alespoň pozdravíme.:)

Tak zatím ahoj.

Zdenka

 

 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.