Roudnické Zálabí 10.- 13.9. 2020

Můžete si místo vyjímečně zarezervovat i bez zálohy. Až se situace zklidní vyzveme vás k zaplacení zálohy a po zaplacení bude již vaše přihlášení potvrzeno.

Roudnické Zálabí

Tradiční zářijový prodloužený víkend pro cyklisty i pěší turisty

Cesta za poznáním, odpočinkem i trochu za vínem.

10. – 13.září 2020

Přihláška ke stažení.

Obec Vědomice se nachází  Polabské nížině na pravém břehu Labe na Labské cyklostezce v blízkosti města Roudnice nad Labem. Tvoří ji dvě části – „staré“ Vědomice a Zavadilka. Katastr obce leží v oblasti pod historicko – geografickým pojmem Zálabí. A právě zde bude základna pro naše výlety po okolí.

Komě blízké Roudnice můžeme na svých výletech navštívit Litoměřice, klášter v Doksanech, vystoupat na horu Říp, prohlédnout si veslařskou dráhu v Račicích, Úštěk, Terezín atd. V případě špatného počasí se nabízí Roudnický krytý bazén.                                  V termínu našeho pobytu bude v Roudnici probíhat tradiční Vinobraní.

Nejdéle dva týdny před odjezdem obdržíte další podrobnější informace s popisem s návrhem cesty a informací o dohledávce penzionu. Na místě každý účastník obdrží, tak jak je pravidlem, podrobný program s návrhem  a doporučením tras, mapku a místopis.                                                                                                                                                                                   Ubytování: ve 2, 3, 4, případně 5 lůžkových pokojích. V přihlášce můžete uvést jaký pokoj preferujete a s kým chcete nebo naopak nechcete pokoj sdílet.                                                                                                                                                                                                                   Stravování: je zajištěno formou polopenze (snídaně a večeře)                                                                                                                                                                                                                         Cena: zvýhodněná cena pro člena naší TJ je 1660 Kč, pro ostatní je 1860 Kč.                         cena je kalkulována s předpokladem ubytování dvou osob na jenom pokoji. V ceně je započítáno 3 x ubytování s polopenzí, informační materiály, parkování v areálu a poplatek městu.

Doprava: vlastními auty, cca 80 km dle vámi zvolené trasy nebo veřejnými prostředky. (budete-li chtít vhodné spojení vyhledáme)

Zálohu ve výši minimálně 800 Kč zároveň s přihláškou složte nejlépe do 30.dubna 2020 u Zdenky Horáčkové (Březina 86, pod mostem). Doplatek ceny je nutné uhradit do 30.srpna . Můžete však uhradit plnou cenu již při skládání zálohy.

V přihlášce uveďte zda můžete nabídnout ve svém autě místo pro někoho dalšího a preferovaný počet lůžek na pokoji.

Těšíme se na vás

Za TJ Stonožka Březina z.s. Karel a Zdenka Horáčkovi tel.: 721 629 946, 734 762 796

 

 

 

 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika, Ostatní akce, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.