Lužické (nejen cyklo) putování

Kempování ve Svoru

Ke stažení – Lužické (nejen cyklo) putování

4.-7.7.2019 se základnou pro kempování ve SVORU

Zveme všechny cyklisty i turisty na putování po Lužických horách, navštívíme malé pivovary v okolí, můžeme vylézt na KLÍČ, Panskou skálu, podívat se na poutní hrad ve Sloupu…. ..a uskutečnit výlety podle nálady i počasí…..

Silní jedinci mohou na kole již z Březiny, ostatní budou mít zajištěn odvoz ve čtvrtek odpoledne, nocleh bude možný ve vlastním stanu či „erárním“ karavanu, jídlo vlastní, ale kuchyň bude k dispozici….Podrobný program zašleme. Přihlášky prosíme do 25.06.2019.

Josef a Jarka Richtrovi
richtrjosef@seznam.cz, 602 457 040
jape220@seznam.cz, 725 096 082

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.