Dálkový pochod Rájem – pořádá DDM Ekocentrum MB

Několik dní před naší Májovou vycházkou pořádá Ekocentrum zahrada DDM Mladá Boleslav tuto zajímavou akci. Naše TJ slíbila drobnou výpomoc.Pokud se nechcete nebo nemůžete zúčastnit výšlapu, nabídněte svou pomocnou ruku při odpoledním zakončení nejdelší etapy na Březinském hřišti. (více info u Zd. Horáčkové, 734762796)

Datum konání: 8.5.2019 od 7:30 do 18:00 hodin
Pro všechny turisty, outdoorové nadšence, aktivní i rekreační sportovce a milovníky přírody. Délku trasy si můžete zvolit při prezenci na startu. V průběhu trasy budete procházet kontrolními stanovišti. Při volbě trasy je třeba zvážit svou fyzickou kondici, trasy počítají s určitým výškovým převýšením, zdoláváním schodů a skalních průchodů. Velkým sportovcům navrhujeme, že si celou trasu mohou zkusit uběhnout. Start: nedaleko vlakové zastávky Turnov – město. Začátek akce: prezence účastníků mezi 7.30 – 9.30 hod. Startovné: 60 Kč, děti do 12 let 30 Kč. Trasy: 15 km, 25 km, 38 km. Cíl: Březina u Mladé Boleslavi. Konec akce: 18.00 hod. Info: každý účastník dostane popis trasy s mapkou, upomínkový list a placku, navíc pro účastníky nejdelší trasy připraveno v cíli drobné občerstven

leták

Trasa a kontroly

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní akce, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.