OTEVŘENÁ LODĚNICE 2017 – již 3. ročník

Ahoj, oblíbená akce OTEVŘENÁ LODĚNICE 2017 je opět za zátočinou a proud ji nezadržitelně přináší do krásného areálu na břehu Jizery v Pyšatce.

Stejně jako každý rok se na vás chystá odpoledne plné zábavy a soutěží. Letos pro vás máme připravenou spoustu nových atrakcí.  Mrkněte do přiložené pozvánky. Jistě si každý najdete něco zajímavého. Otevřená Loděnice letos získala úžasného partnera – společnost DECATHLON Liberec – obchod sportovních potřeb a vybavení. Celý přípravný tým se na vás bude těšit 24. června 2017 od 14:00 hodin. A vy se těšte na krásné ceny pro výherce soutěže!

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.