Mikulášská sobota – 9.12.2023.

Informace a pozvánka ke stažení

Důležité upozornění –  Oproti minulým rokům je nutné nám oznámit, že se váš potomek zúčastní. Určitě si nepřejete aby zůstalo bez nadílky.    Nezapomeňte na níže uvedených telefonních číslech přihlásit své děcko abychom mu mohli nadílku připravit. ( Není podmíněno účastí na vycházce)

Pro dospělé je připraven výšlap a děti, s doprovodem, vyrazí na krátkou vycházku po blízkém
okolí.
Výšlap:  Sraz ve 13:00 u vývěsky TJ.
Vyrazíme směrem na Kurovodice, po modré tur.zn. u Váňu odbočíme na Příhrazy, zde se napojíme na červenou tur.zn., po tzv. Okrajovkách, směrem na Krásnou vyhlídku a dále na Drábské světničky, odtud sestoupíme ke Dnebohu a přes Honsob se vrátíme do Březiny. Celkem cca 12,5 km.
Dětská vycházka: Sraz ve 14:00 u vývěsky TJ, u Sv. Václava.
Na vycházku vyrazíme ze Březiny směrem na Honsob, dále na Dneboh, Olšinu a zpět do Březiny, trasa je vhodná i pro kočárky, celkem cca 5,5 km.
Na závěr budou pro děti připraveny tvořivé dílničky  ( Dílničky začínají cca v 16: 00 po návratu dětí z vycházky) a balíčky od Mikuláše.
Prosíme rodiče, kteří budou chtít pro své děti balíček, aby nám nahlásili účast na některé z uvedených tel. čísel.
Společné zakončení akce proběhne ve Březině na návsi v Klubu Jizera (hl. budova ZD).
Za TJ Stonožka Březina z.s.

Aleš Mužák (773999109) a Eva Mužáková (776607405).

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.