Velikonoční pochod již po 49. !!

V.pochod 23. pozvánka

V pátek 7. 4. 2023, start v 9:40 hod. od vlakové zastávky ve Březině (čekáme na turisty z Mn.Hr.).
Délka pochodu necelých 18km.
Letos nás čeká trasa po blízkém okolí Březiny. Kolem rybníku Oběšence do Příhraz🍻 .Dále po červené do Zakopané. Tady uhneme po silnici směr Branžež, ale po pár metrech to sekneme doleva na žlutou  do občerstvení Duo Camp 🍻 . Pak to střihneme po hrázi na Novou Ves, kde se chytneme zelené značky, která nás dožene až do restaurace Na křižovatce v Branžeži 🍻 . Přímo z Branžeže se po cyklo trase č. 4009, napojíme na modrou značku směr Černá Louže. Zde na rozcestí si zapamatujte barvu žlutou a ta
nás přivede až na rozcestí Hrázka. Tady to krouhneme doleva na modrou a za chvíli už tankujeme na Krásné Vyhlídce 🍻 .                                                    Odtud již notoricky známou cestou vinoucí se bory a skalami na Olšinu, kde v restauraci Pod Hrady🍻 proběhne zakončení letošního pohodového pochodu.
Pro více informaci o trase naskenujte QR kód, nebo se držte tlupy on-line turistů. TJ Stonožka Březina se těší na vaši účast.                                                                 Připravil Karel H. ml. – 604 242 308 

TJ Stonožka Březina všem přeje krásné Velikonoce !! 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.