Prázdninový cyklovýlet – 3.letošní společný

 

Prázdninový cyklovýlet_23_07_2022  – pozvánka ke stažení

V sobotu 23. 7. 2022 vyrazíme na letní cyklistickou vyjížďku, kdo se bude chtít s námi projet, musí dorazit v 10:00 hodin do Březiny k vývěsce.

Odtud vyrazíme směr Doubrava – okolo hřbitova, dále Ploukonice – zde přes most přes Jizeru, za mostem doprava na cyklo č. 17 GW Jizera okolo Velkého Písečáku, uhneme do Příšovic okolo sběrných surovin a po silnici do Přepeř, kde na jejich kraji zahneme zkratkou doleva, přes železniční přejezd a vyjedeme na silnici před dálničním mostem před Čtveřínem, zde odbočíme doprava po silnici do Ohrazenic. Na kruhovém objezdu, opustíme objezd třetím výjezdem, podjedeme dálnici a budeme pokračovat směrem na Paceřice. Na křižovatce se silnici Paceřice – Jenišovice budeme pokračovat rovně až na konec asfaltky a pak dále polní cestou přijedeme na okraj Žďárku. Zde odbočíme doleva a podjedeme dálnici a budeme pokračovat po cyklo č. 14B směrem na Sedlejovice, odbočíme mírně doleva a budeme pokračovat po cyklo č. 3044 směr Sychrov. Zde, na 19,1 km tuto cyklotrasu opustíme, a to po odbočení vpravo na Radostín. Projedeme Radostínem a budeme pokračovat na Třtí, kde se napojíme na cyklo č. 14 a u Slavíkova na cyklo č. 14.3049 směrem na Klamornu, Trávníček až do Líbíče. Odbočíme doleva na cyklo 3050 po které dojedeme až do Podhory. Uhneme doleva na cyklo 3050, vyšlápneme si kopeček na Kobyly a Nechálov. Na křižovatce u školy zahneme doprava a krátce na to, za zemědělským družstvem zahneme doleva po stejné cyklo projedeme Kojecko, Jirsko II. Díl až k motokrosové dráze a budeme pokračovat po cyklo přes Močítka až na hlavní silnici Svijanský Újezd – Svijany. Zahneme doprava a dojedeme po cyklo 3048 do Svijan. A pak již notoricky známo, před pivovarem uhneme doprava na cyklo 17. GW Jizera (3047) do Loukova, dolů na most, za mostem na Pišatku a hurá, jsme v cíli – v Březině.

Cestou je hodně míst, kde se můžeme občerstvit a je to jen na nás, kde to zakončíme. Možná bude cestou i jedno překvapení.

Trasa je středně náročná, dlouhá cca 44 km.

Při deštivém počasí se výlet konat nebude.

Těší se na vás Alena a Honza Süsserovi

Telefon:602 152 880, 728 460 371

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.