Za rozkvetlými rododendrony

             Za rozkvetlými rododendrony

Krátká vycházka cca 11 km z Frýdštejna do Turnova.

Čtvrtek 19.5.2022

Vlakem ze Březiny v 10:14 odjedeme do Turnova, odtud pokračujeme z terminálu v 10:39 autobusem na zastávku Frýdštejn-náves. (směr Jablonec) Z návsi se vydáme pěšky po červené turistické k rozcestníku Voděrady (konec lesa), nebudeme odbočovat do lesa, ale stále budeme pokračovat po asfaltované modrožlutě značené cyklotrase 4007 přes Záborčí až se opět spojí s červenou tur.zn. (Zlatá stezka Českého ráje). Ta nás dovede přes Bukovinu a Dolánky do Turnova na nádraží. Odjezdy z Turnova vlakem v 15:24, 17:27, nebo autobusem ve 14:40, 16:40.

Počasí zajištěno, občerstvovací možnosti jsou v Dolánkách a dále v Turnově. Odkaz na trasu si můžete naskenovat.

Za TJ Stonožka Březina se na vás těší Karel Horáček st.

Tel. 721 629 946

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.