Volby VV a Revizní komise 2022

V pátek 11.3.2022 proběhly volby pro nové volební období. Bylo odevzdáno 35 hlasovacích lístků. Všechny byly platné.

Fotky

Zvolený VV s počty získaných hlasů

Petrboková Jaroslava       –  32 hlasů                                                                                            Horáčková Zdenka           –  31 hlasů                                                                                          Flanderková Jana             –   31 hlasů                                                                                            Mužáková Eva                   –    30 hlasů                                                                                                 Mužák Aleš                        –    25 hlasů

Revizní komise

Horáčková Kateřina             –  30 hlasů                                                                                       Vaníčková Jana                     –   30 hlasů                                                                                           Drázský Radoslav                 –   23 hlasů

Po skončení členské schůze proběhla Ustavující schůze, na které byly dohodou rozděleny a všemi hlasy schváleny funkce takto:  Předsedkyní TJ i VV Zdenka Horáčková, hospodářkou Jaroslava Petrboková, členy VV Aleš Mužák a Jana Flanderková

Předsedkyní RK je zvolena  Kateřina Horáčková, členy Jana Vaníčková a Radoslav Drázský.

Výroční zpráva je zveřeněna v sekci Výroční zprávy

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.