Letní stonožčí Cyklovýlet

Ahoj všem, zvu vás na cyklovýlet na sobotu 21. 8. 2021.  

Sraz: 9:00 na návsi ve Březině

 Trasa: Březina, Loukov, Svijany, Kobyly, Libíč, Český Dub, Smržov, Kotel, Osečná, Hamr na Jezeře (zde oběd a dle počasí koupačka), zámek Vartenberk ve Stráži pod Ralskem, zmrzlinárna tamtéž, po cyklostezce 3007 do Kundratic, Zábrdí, Pinka (občerstvení), Cetenov, Vystrkov (parní lokomobila Lanz), Kozmice, Strážiště, Mohelnice, Koryta, Loukovec, Loukov, Březina

 Dálka trasy cca 65 Km a je vhodná i pro silniční kola.

 Ahoj Petr Pospíšil

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.