Covidový rok 2020-aktualizace, zrušené akce

Milé kamarádky, milí kamarádi.

Zpráva o činnosti v roce 2020 bude krátká. Jen se podívejte na náš kalendář.

 

Červeně označeny jsou akce, které byly z důvodu „čínské chřipky“ zrušeny zcela anebo byly jako třeba v případu Otevřené loděnice hodně „očesány“.

V sobotu 17.10. mělo proběhnout setkání všech, kteří se podíleli na organizaci větších akcí (pouť a loděnice) . Poté, co bylo vše připraveno a zajištěno se Covidová situace velmi zhoršila a znovu dochází k opatřením kdy se nemůžeme scházet. Již připravené setkání bylo zrušeno.

Oblíbený celodenní výlet, který připravila Eva Mužáková na sobotu 24.10.je ZRUŠEN.

Trochu veselejší zpráva je, že se podařilo uskutečnit dvě vycházky pro seniory 2020_22.5._Vycházka za zpěvem jarního ptactva a 2020_3.7._Prázdninová nenáročná vycházka přes základnu, které vedl Karel Horáček st. a které nebyly uvedeny v našem kalendáři.

Opatrujme se, posilujme imunitu vycházkami do přírody a těšme se, že “ bude líp.“

Zdenka

 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.