Prázdninová nenáročná vycházka – 3.7.2020

Fotogalerie

(nejen pro seniory) v pátek 3.července 2020

Vlakem ze Březiny v 10:14 hodin (z Mnichova Hradiště v10:08 hodin) do Loukova. Odtud autobusem od obecního úřadu Doubrava v 10:54 hodin do Dobšic. Z Dobšic již pěšky směr Rytířova Lhota (neznačeno), po cca 800m odbočíme doleva (neznačeno, cedule Sokol Turnov). Přes turnovskou základnu sejdeme do údolí Žehrovky kde se napojíme na žlutou značku. Po ní stále pokračujeme až do Žehrova. Celkem cca 8km.

Možnosti občerstvení jsou ve Skokovech a v Kiosku u rybníka v Žehrově.

Návrat domů autobusem ze Žehrova v 15:45 hodin.

Za TJ Stonožka Březina z.s. připravil a těší se na vás Karel Horáček st. Tel. 721 629 946

 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.