Žehrovka od ústí k prameni_Cyklovýlet

Termín: sobota 18. 8. 2018

Start: 10:00 od vývěsky ve Březině Trasa k prameni:

Březina – Pyšatka, Žďár, Žehrov, Skokovy, Vysoké Kolo (prohlídka mlýna), Podvyskeřský mlýn, Pleskoty, U Přibyla, Podsemín, Nebák, Dolní mlýn, Mladějov, Zámostí, Samšina, Příchvoj, Zajakury – pramen Zpět k ústí: Staňkova Lhota, Sobotka, Osek, Střehom, Dobšín, Žehrov, Březina Délka výletu je cca 55 km a trasa je vhodná pro MTB a trekingová kola. Na trase se nachází mnoho restauračních zařízení a pramenů, takže hlady a žízní se trpět nebude. Kontakt na organizátora: Petr Pospíšil, tel. 724 55 77 21

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.