Otevřená loděnice již skoro za měsíc!!

VSTUP VOLNÝ – Tak jako v předešlých ročnících i nyní bohatý program nabízí řadu soutěží a dalších pohybových aktivit. Děti, rodiče i prarodiče si mohou přímo na vodě vyzkoušet několik základních typů lodí a změřit síly na instalované slalomové dráze. Akce vrcholí hlavním závodem kategorie C2 a následným udílením cen pro děti i dospělé. Celý den je zaměřen na kanoistiku, další vodní sporty a na pohybové soutěže a aktivity i na souši pro všechny věkové skupiny. Celodenní „klání“ je ukončeno večerním vystoupením kapely Waldovy Matušky a posezením u ohně. Vstup na akci je volný, přihlášky nejsou nutné. Podrobné informace budou včas upřesněny.

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.