1978_z lodního deníku

30.4. sjezd Jizery ze Žel.Brodu, 15.4. – beseda s ing.Kulhánkem, účastníkem expedice Kalanka

8.5.– sjezd jizery ze Žel.Brodu – 16 vodáků, 27.5. – zájezd do Špindlerova Mlýna jako diváci na Evropský pohár ve slalomu – 10 účastníků

V měsících duben – červen probíhal II.ročník kurzu základů kanoistiky, účast 8 dětí

11.6. – vytrvalostní závod na Jizeře Ptýrov – Mladá Boleslav, 16,5 km – účast 7 vodáků. Jaroslav Hendrych, Jaromír Pospíšil, Jaroslav Richtr, Antonín Knotech, Zdenka Horáčková, Karel Horáček. Dopravu zajišťoval Josef Valenta. Všichni dojeli do cíle:)

17. – 20.8. – zájezd do NDR a splouvání po řece Spréva, velmi zdařilá akce, krásné počasí, účast 9 vodáků. Jaroslav Richtr, Stanislav Koudelka, Hana Šrytrová, Josef a Hilda Mařanovi, Pavel a Jiřina Pospíšilovi, Karel a Zdenka Horáčkovi

 

 

 

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Ta trocha historie nikoho nezabije. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.