Zářijové soustředění Berounsko a Křivoklátsko

                                          

Tradiční zářijový prodloužený víkend – 48.ročník  

 

Nádherná krajina protkaná zajímavými turistickými trasami, památky a křivoklátské lesy. Ubytování uprostřed přírody a v blízkosti krásných koní. To všechno zažijete na zájezdu do oblasti Křivoklátska a Berounska v zářijovém termínu 8. – 11.9.2022.          

Na okraji rozlehlých lesů CHKO Křivoklát se Nachází statek a penzion Krkavčí Hora, ve kterém budeme ubytováni. Je tu velmi zajímavá oblast s velkým výběrem cyklotras i turistických tras pro pěší a mnoho zajímavých cílů v okolí. Nižbor, Zbečno, Beroun, hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Hrad Červený Újezd a jiné. Nachází se zde i místo, kde se natáčel televizní seriál Osada a v nedalekém Berouně lze navštívit Mědvědárium s legendárními večerníčkovými medvědy Kubou a Matějem.

Ubytování je zajištěno v bezprostřední blízkosti stájí koní v rekonstruovaném statku Krkavčí Hora ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích se sociálním zařízením.

Stravování – snídaně je v ceně ubytování, dále je možnost podobným stylem jako vloni zajistit 1 společnou večerní grilovačku apod. V penzionu je společná plně vybavená kuchyň, možnosti stravování budou i po cestě při výletech. Možnosti večeří ještě upřesníme v závěrečných informacích.

Pitný režim – podobným systémem jako v letovisku Dobrá Voda u Telče (vlastní pivo si budeme točit sami, nealko i alko a další nápoje formou komise nebo z vlastních zdrojů)

Cca 14 dní před odjezdem obdržíte podrobnější informace . Na místě pak každý účastník obdrží, tak jak je pravidlem, podrobný program s návrhy tras, mapku, autobusová spojení na doporučené výlety a místopis.

Doporučené trasy budou pro vás pouze návrhem a vždy večer budou ještě upřesňovány na společném „hlásání“. Avšak každý si svůj celodenní program můžete uspořádat dle svých představ. (Jízda na koni, opalování, houbaření ap.)

Cena základní: 1920 Kč

Cena pro členy TJ Stonožka: 1770 Kč

V ceně je započítáno 3x ubytování se snídaní, parkování v uzavřeném areálu statku, tištěné materiály a mapky pro každého a další režijní výdaje spojené se zajištěním.

Zálohu ve výši minimálně 800 Kč je třeba uhradit maximálně do 14 dnů po jejím podání (uhradit můžete případně celkovou cenu.) Při nezaplacení zálohy v termínu výše uvedeném, může být rezervace vašeho lůžka zrušena a místo postoupeno dalším zájemcům.

Doporučení: Penzion má kapacitu pouze 27 míst, proto si rezervujte své lůžko co nejdříve

Doprava vlastními auty, cca 110 -120 km dle vámi zvolené trasy. Pokud budete chtít využít veřejnou dopravu můžeme vám nalézt nejvýhodnější dopravní spojení. Autobusová zastávka je cca 3 km od penzionu,v vlaková cca 4 km.

Přihlášky i zálohy u Zdenky a Karla Horáčkových, Březina 86 (pod mostem) nebo na níže uvedených telefonních číslech, případně na emailové adrese zdehor11@gmail.com . Sledujte další akce na www.tjstonozka.cz

Odkaz na webové stránky ubytování: http://krkavcihora.cz

Za TJ Stonožka Březina připravili a těší se na vás

Karel a Zdenka Horáčkovi – 721 629 946 a 734 762 796

admin se představuje:

Malá, (ale šikovná) vesnická TJ zaměřená především na turistiku pěší, cyklo a vodní - každý měsíc v roce minimálně 1 akce = cca 100 nohou a to my máme !!
Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika, Informace, Pěší turistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.